OK Money – czyli jak szybko wziąć pożyczkę

OK Money to jedna z firm pozabankowych oferująca szybkie pożyczki przez Internet – tak zwane chwilówki, również bez BIK. Na tle innych parabanków OK Money wyróżnia się ciekawą ofertą dla pierwszych klientów – pożyczki są bowiem darmowe i nie wymagają spłaty pożyczonej kwoty wraz z naliczoną prowizją dla firmy.

Darmowa pożyczka od OK Money to atrakcyjna oferta.

ok money

Pożyczki za darmo? Czy to prawda?

Jeśli po raz pierwszy próbujemy wnioskować o pożyczkę w OK Money i otrzymamy pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku – pożyczkę otrzymamy całkiem za darmo. Pierwsza pożyczka nie może przekroczyć jednak sumy 500 zł. Okres pożyczkowania pozostaje bez zmian, jest to 15 lub 30 dni.
Przykładowe informacje o pierwszej pożyczce w OK Money:

Kwota pożyczki: 500 zł
Okres kredytowania: 30 dni
Kwota do spłaty: 500 zł
Prowizja firmy: 0zł
RRSO 0%

Kolejne pożyczki w OK Money

Stałym klientom firma proponuje kwotę pożyczki aż do 3 000 zł – dopiero od 7 zaciągniętej pożyczki. Pieniądze możemy pożyczyć na okres 15 lub 30 dni. Aby wziąć pożyczkę trzeba mieć ukończone 18 lat. Jest to więc jedna z zalet firmy, ponieważ w innych parabankach wiek minimalny klienta często wynosi od 21-24 lat. Wniosek rozpatrywany jest w godzinach pracy biura tj. od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku. W tych godzinach i dniach zostają także wysyłane przelewy.

Przy maksymalnej kwocie pożyczki rozkład spłaty wygląda następująco:

Kwota pożyczki: 3 000 zł
Okres kredytowania: 30 dni
Kwota do spłaty: 3 810 zł
Prowizja firmy: 810 zł
RRSO 1 732,10 %

W jaki sposób można wziąć pożyczkę w OK Money?

W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na stronie www.okmoney.pl. Przy rejestracji od razu wybieramy interesująca nas kwotę pożyczki oraz okres spłaty pożyczki. Wypełniamy wniosek, do które potrzebne są jedynie dane z dowodu osobistego. Należy posiadać telefon komórkowy i aktywny numer oraz konto bankowe ponieważ weryfikację przechodzi się w dwojaki sposób:

  • Na podany numer telefonu dostaje się wiadomość SMS z kodem potwierdzającym wpisanym w miejsce wyznaczone na stronie
  • Na konto firmy należy przelać symboliczny 1 grosz z naszego konta podanego w rejestracji

Wniosek o pożyczkę rozpatrywany jest od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie firmy. Kiedy uzyska się odpowiedź pozytywną pieniądze zostaną przelane na podane konto, jednocześnie również otrzymamy list od firmy zawierający wszystkie informacje nt. spłacania pożyczki oraz umowę, którą należy do firmy odesłać (adres poniżej).

Kontakt z firmą OK Money

Kontakt z firmą jest niezwykle ułatwiony i posiada ona kilka oddzielnych numerów telefonów: jeden jako infolinię informacyjną oraz drugi jako telefon dla osób pragnących przedłużyć spłatę pożyczki. Firma ma także swoją siedzibę, która znajduje się w Gdańsku.

Z firmą skontaktować się można w następujący sposób:

  • Dział Windykacji: telefon – +48 22 397 07 92
  • Infolinia: telefon – 58 881 01 02
  • Email: windykacja@okmoney.pl
  • Adres: OK Money Poland Sp. z o.o., Ul. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

Opinie klientów

Klienci chwalą sobie usługi OK Money, nie znajduje się właściwie żadnych komentarzy i opinii negatywnych na temat firmy. Jedynym minusem dostrzeżonym przez jednego z klientów było długie księgowanie spłaty pożyczki.

Klienci potwierdzają również to, że OK Money udziela pożyczek bez sprawdzania BIK. W ten sposób uzyskało pożyczki paręnaście osób, nawet z obecnym zadłużeniem.

Dodaj komentarz