VIVUS – nasza opinia i opis oferty

Firma VIVUS to jedna z najlepiej prosperujących firm pozabankowych w Polsce. Spółka należy do inwestora, który działa aż na 10 rynkach europejskich, USA i w Kanadzie – 4finance Group. Z tego właśnie względu jest to właściwie prekursor tym podobnych firm oraz pożyczek chwilówek. Swoiste motto VIVUSA brzmi „pieniądze współczesnych ludzi” zachęcając swoich klientów do zaufania firmie i pobierania pożyczek.

Nasza opinia o Vivus jest pozytywna. Pierwsza darmowa pożyczka to dobra oferta.

vivus pożyczka internetowa

Pożyczki za darmo w VIVUS – dla kogo?

Firma VIVUS reklamowana jest w Internecie, jako firma udzielająca pożyczek za darmo. Jest to niewątpliwie faktem, lecz darmowa pożyczka przysługuje jedynie nowym klientom. Praktycznie znaczy to, że firma nie pobiera od nas żadnych prowizji i odsetek. Przykładowo pożyczając na okres 30 dni kwotę 100 zł – kwotą, którą musimy spłacić nadal będzie 100 zł.
To dobry sposób na przyciągnięcie nowych klientów i ogólny marketing firmy. Następne pożyczki są już jednak należycie oprocentowane. Przy pożyczce na 600 zł na 30 dni RRSO wynosi 392,4%.

Jak mam starać się o pożyczkę?

Cały proces udzielania pożyczki w VIVUS można podzielić na trzy duże kroki:

 1. REJESTRACJA

Na początku należy zarejestrować się na stronie firmy – www.vivus.pl. Podajemy przy tym wszystkie swoje dane osobowe wraz z numerem dowodu osobistego oraz numerem PESEL. Następnie należy zweryfikować swoją rejestrację przelewając na konto firmy 1 grosz z podanego konta osobistego z zastrzeżeniem, że tytuł przelewu musi wyglądać następująco „Potwierdzam rejestrację i zgadzam się na umowę pożyczki Vivus.pl nr. (tutaj wpisujemy numer otrzymany na nasz adres e-mail)”

 1. WNIOSEK

Następnie możemy już złożyć wniosek o pożyczkę wybierając kwotę i okres kredytowania.

 1. OTRZYMANIE POŻYCZKI I SPŁATA

Jeśli pozytywnie przeszliśmy punkty pierwszy i drugi pieniądze zostaną nam przelane na podane konto bankowe – proces ten może trwać tylko 15 minut, jeśli posiadamy konto bankowe w jednym z wymienionych niżej banków:

 • Alior Bank
 • Bank Pekao S.A.
 • Bank Pocztowy
 • Getin Bank
 • ING Bank
 • Kredyt Bank
 • Millennium Bank
 • PKO Bank Polski

Charakterystyka pożyczek w VIVUS
Pożyczki udzielane są osobom od 20 do 75 roku życia. Należy przy tym posiadać obywatelstwo polskie oraz nie mieć żadnych wcześniejszych zaległości w płatnościach. Jako jedna z niewielu firm przewiduje także jakoby podjęcie drugiej pożyczki w chwili trwania już jednej – można wnioskować o powiększenie kwoty pierwszej pożyczki i taki „bonus”. Maksymalne kwoty pożyczek w VIVUS zmieniają się w zależności od ilości uprzednio wziętych pożyczek w firmie w sposób:

 • Maksymalna pożyczka po raz pierwszy: do 1 200 zł
 • Maksymalna pożyczka po raz drugi: do 1 800 zł
 • Maksymalna pożyczka po raz trzeci: do 2 500 zł

System partnerski w VIVUS

Firma posiada swój własny system partnerski i pozwala nam zarabiać na zdobywaniu dla niej nowych klientów. Za każdą poleconą osobę, która zarejestruje się na stronie i podejmie pożyczkę otrzymujemy 30 zł. Wysyłanie zaproszeń jest bardzo proste i można to zrobić za pomocą strony oraz umieszczonego na niej formularza wpisując telefon poleconego lub jego adres e-mail. Wydaje się to świetnym pomysłem dla ludzi, którzy dodatkowo chcieliby zarobić nie wychodząc z domu – jest to jedna z opcji zarabiania przez Internet.

Kontakt z firmą i komentarze klientów

Z firmą VIVUS skontaktować się można na podane poniżej sposoby:

 • Adres firmy: Vivus Finance sp. z o.o., ul. 17 Stycznia 56, Warszawa, 02-146, Polska
 • E-mail: kontakt@vivus.pl
 • Telefon: (22) 206 21 21

Bardzo dużym plusem firmy jest czas pracy od godziny 7:00 do 23:00 we wszystkie dni tygodnia.
Firma, idąc z duchem czasu, posiada również swoje konto na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Vivuspl. Jest to niewątpliwie najprężniej działający oficjalny profil na Facebooku wśród firm pozabankowych – posiada prawie 20 tysięcy fanów. Przyglądając się komentarzom oraz popularnym „Lubię to” można z pewnością uwierzyć w wypłacalność firmy oraz jej rzetelność. Opinie klientów o Vivus są w przeważającej mierze pozytywne. Według nas VIVUS to świetny wybór na pierwszą, jak i na kolejne pożyczki chwilówki.

Sprawdź również, jaką opinie o Vivus ma znany portal finansowy.

Czekamy na Państwa komentarze – czy VIVUS rzeczywiście jest liderem wśród parabanków? Takie właśnie odnieść można wrażenie.

Dodaj komentarz